Często zadawane pytania

FAQ

Jak długo czeka się na tatuaż?

Czas oczekiwania na termin zależny jest od rodzaju wzoru oraz indywidualnego terminarza artysty, którego wybierzecie. Zazwyczaj na wszystkie większe prace należy się zapisać z około –dwu lub –trzy miesięcznym wyprzedzeniem. Mniejsze wzory i prace są kwestią negocjacji. Aktualności odnośnie terminów można sprawdzić w oknie na dole strony lub na naszym fanpage’u facebook’owym.

Ile kosztuje tatuaż?

Cena wykonywanego tatuażu głównie zależy od jego wielkości. Plik do druku, zawierający cennik i rozmiary tatuażu można pobrać w CENNIK.

Jak zapisać się na termin?

Wszystkich klientów ze Szczecina i okolic zapraszamy na darmową konsultację do naszego studia przy ul. Jagielońskiej 88 (czynne: wt-sb 10:30 – 18:00).

Należy przynieść ze sobą materiały i pomysły w dowolnej formie, najlepiej cyfrowej, na nośniku danych (najlepiej pendrive). Na miejscu można omówić formę wzoru do wykonania oraz dokonać jego wstępnej wyceny. Po akceptacji wyceny oraz ustaleniu ilości spotkań potrzebnych do wykonania tatuażu należy wpłacić gotówką 100zł lub 200zł zadatku za każdy zarezerwowany termin – zadatek wliczony jest do ogólnego kosztu tatuażu. Nie podlega on zwrotowi w przypadku jeżeli klient zrezygnuje z tatuażu. Rezerwując termin po wpłacie zadatku można z wyprzedzeniem min. kilkudniowym przesunąć lub zmienić datę spotkania, w tym przypadku zadatek pozostaje. Natomiast jeżeli klient, bez zapowiedzi, nie stawi się w terminie – zadatek przepada. Wszystkich klientów przebywających za granicą prosimy o kontakt telefoniczny oraz przesłanie materiałów i opisu tatuażu poprzez mail. Zadatek może być wpłacony przelewem na podane przez Nas konto.

Jak wybrać wzór dla siebie?

Przede wszystkim liczy się pomysł. Opisz Nam gdzie ma znajdować się tatuaż, w jakiej formie i co ma przedstawiać. Jeśli nie masz pomysłu, postaraj się znaleźć przykłady gotowych tatuaży, które Ci się podobają. Na tej podstawie będziemy mogli przygotować coś dla Ciebie. W ramach inspiracji zapraszamy do galerii prac najlepszych światowych artystów, którą znajdziecie na naszej stronie. Jest to jedynie zbiór przykładów i pomysłów, na podstawie których chętnie przygotujemy indywidualny wzór dla każdego klienta. Nie wykonujemy kopii cudzych prac i istniejących tatuaży.