Artyści

Nasz zespół

Artyści

Tomasz
Rybak

Właściciel studia 13 TATTOO z 10 letnim doświadczeniem w tatuowaniu.

Zajmuje się pracami kolorowymi oraz czarno-białymi, głównie realistycznymi.

Kaja
Opasiak

Kaja zajmuję się przede wszystkim tatuażami realistycznymi ale dla klienta jest w stanie łączyć wzory i style.

Nie ma jednego schematu podczas wykonywania projektów. Mimo, że wykonuje tatuaże zarówno w kolorach jak i szarości to zdecydowanie kolory sprawiają jej większą przyjemność. Wszystkie jej rysunki oraz obrazy są bardzo żywe i kolorowe dlatego też odzwierciedlenie tych akcentów można znaleźć w tatuażach które wykonuje.

Wiktor
Brzeźinski

W 2012 roku zacząłem odwiedzać studio Skinlab i tam poznawać tajniki tego zawodu.

Tam też obserwowałem powstanie 13tattoo w którym do dzisiaj pracuję. Tatuuje profesjonalnie od 4 lat i specjalizuję się głównie w małych i delikatnych tatuażach. Ponadto lubię style takie jak dotwork, szkic i wszystko co ma gruby kontur.

Adrian
Urbaniak

Uważam, że ludzkie ciało to świątynia naszych dusz.

Do każdego klienta staram się podchodzić indywidualnie, ponieważ każdy jest mikrowszechświatem, a tam gdzie zaczyna się prawdziwy proces twórczy, od razu widać, że droga jest szczególnie niejednokierunkowa.

Konrad
Krajda

Konrad od dziecka interesował się rysowaniem.

Specjalizuje się w wykonywaniu tatuaży realistycznych czarno szarych, graficznych z dużą ilością detali oraz tatuaży w stylu dotwork i blackwork. Mimo niewielkiego stażu ma na swoim koncie nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca w Szczecin Tattoo Convention w kategorii tatuaż dnia, oraz wyróżnienie na Poznań Tattoo Konwent w kategorii tatuaż graficzny.

Mateusz
Gogłoza

Mateusz jest artysta który tworzy kolorowe zwariowane tatuaże.

Swoje inspiracje czerpie z szeroko pojętego street art/graffity i ilustracji. Przewodnimi motywami jego prac są zwierzęta, choć jest zawsze chętny, aby wcielić życie pomysły klientów i przedstawić je w wyjątkowym i oryginalnym stylu.

Adrian
Junior

Adrian to młody duchem (i nie tylko… ) artysta. Inspiracje czerpie z szeroko pojętej grafiki i street art’u.

Chętnie tworzy projekty i wykonuje tatuaże w stylu neotradycyjnym oraz z zamiłowaniem wykonuje prace oparte na kaligrafii. Stawiał pod czujnym okiem Tomka pierwsze kroki jako tatuator. Dziś, warto podkreślić, że jest artystą stale rozwijającym się, głodnym nowych technik i stylów w sztuce tatuażu ciągle doskonalącym swoje umiejętności.

PathOLA

Jestem młodą tatuatorką z krótkim stażem lecz wielkim zapałem :). Przygodę z tatuowaniem zaczęłam w 2019 roku w studiu 13 Tattoo w którym dalej się rozwijam.

Głównie inspiruję się ilustracjami bajkowymi , rycinami botanicznymi oraz dużo czerpię z natury. Style w których pracuje: graficzny, dotwork i elementy tatuażu neotradycyjnego. Małymi krokami rozwijam się również w realistyce.