Zapisy Galeria tatuaży Kontakt Wzory tatuaży

FAQ - często zadawane pytania

TERMINY

Jak długo czeka się na tatuaż?

Czas oczekiwania na termin zależny jest od rodzaju wzoru oraz indywidualnego terminarza artysty, którego wybierzecie. Zazwyczaj na wszystkie większe prace należy się zapisać z około –dwu lub –trzy miesięcznym wyprzedzeniem. Mniejsze wzory i prace są kwestią negocjacji. Aktualności odnośnie terminów można sprawdzić w oknie na dole strony lub na naszym fanpage’u facebook’owym.

CENNIK

Ile kosztuje tatuaż?

Cena wykonywanego tatuażu głównie zależy od jego wielkości. Plik do druku, zawierający cennik i rozmiary tatuażu można pobrać w " CENNIK ".

PROCEDURA REZERWACJI TERMINU

Jak zapisać się na termin?

Wszystkich klientów ze Szczecina i okolic zapraszamy na darmową konsultację do naszego studia przy ul. Błogosławionej Królowej Jadwigi 9 lub Marszałka Józefa Piłsudskiego 23 (czynne: pon-nd 10:00 – 18:00).

Należy przynieść ze sobą materiały i pomysły w dowolnej formie, najlepiej cyfrowej, na nośniku danych (najlepiej pendrive). Na miejscu można omówić formę wzoru do wykonania oraz dokonać jego wstępnej wyceny. Po akceptacji wyceny oraz ustaleniu ilości spotkań potrzebnych do wykonania tatuażu należy wpłacić gotówką 100zł lub 200zł zadatku za każdy zarezerwowany termin - zadatek wliczony jest do ogólnego kosztu tatuażu. Nie podlega on zwrotowi w przypadku jeżeli klient zrezygnuje z tatuażu. Rezerwując termin po wpłacie zadatku można z wyprzedzeniem min. kilkudniowym przesunąć lub zmienić datę spotkania, w tym przypadku zadatek pozostaje. Natomiast jeżeli klient, bez zapowiedzi, nie stawi się w terminie - zadatek przepada. Wszystkich klientów przebywających za granicą prosimy o kontakt telefoniczny oraz przesłanie materiałów i opisu tatuażu poprzez mail. Zadatek może być wpłacony przelewem na podane przez Nas konto bankowe:

ACCOUNT NUMBER / Numer konta eurobank:
53 1470 0002 2010 1375 9000 0001

SWIFT : EBSAPLPW
IBAN : PL 53 1470 0002 2010 1375 9000 0001

WYBÓR WZORU TATUAŻU

Jak wybrać wzór dla siebie?

Przede wszystkim liczy się pomysł. Opisz Nam gdzie ma znajdować się tatuaż, w jakiej formie i co ma przedstawiać. Jeśli nie masz pomysłu, postaraj się znaleźć przykłady gotowych tatuaży, które Ci się podobają. Na tej podstawie będziemy mogli przygotować coś dla Ciebie. W ramach inspiracji zapraszamy do galerii prac najlepszych światowych artystów, którą znajdziecie na naszej stronie. Jest to jedynie zbiór przykładów i pomysłów, na podstawie których chętnie przygotujemy indywidualny wzór dla każdego klienta. Nie wykonujemy kopii cudzych prac i istniejących tatuaży.

WYBÓR ARTYSTY

U kogo się wytatuować?

W naszym studiu pracuje kilku artystów, charakteryzujących się róznym stylem prac. Wybór tatuatora powinien być zależny od rodzaju wzoru. Aby sprawdzić, kto podejmie się wykonania naszego tatuażu, można wstępnie skonsultować to w studiu oraz sprawdzić galerie z portfolio Naszych prac, które dostępne są na naszej stronie. Aktualne wersje galerii są na Naszych facebook’owych profilach, do których linki znajdziecie na stronie.

PROCES TATUOWANIA

Jak przygotować sie do tatuażu?

Na zabieg najlepiej przyjść wypoczętym. Nie należy przychodzić na czczo. Nie można dokładnie określić czasu wykonywania tatuażu, dlatego najlepiej nie planować innych zajęć tego dnia. Uprasza się o zachowanie higieny osobistej i punktualność. Proszę o przemyślany dobór ewentualnej obecności osoby towarzyszacej. Nie jest wskazana wizyta z małymi dziećmi.

DBANIE O TATUAŻ

Jak zadbać o tatuaż?

Świeżo zrobiony tatuaż jest formą rany. Po wykonaniu tatuażu, zakładany jest opatrunek z folii spożywczej, który powinien pozostać do następnego poranka. Rano należy zdjąć folię i delikatnie opłukać tatuaż chłodną bieżącą wodą. Odradzamy używania kosmetyków i środków myjących.

Do smarowania tatuażu należy zaopatrzyć się w maści typu Alantan lub Bepanthen, dostępne do kupienia w każdej aptece.

Tatuaż należy smarować tak często, aby jego powierzchnia nie pozostała sucha.

Należy powtarzać tę czynność przez okres około dwóch tygodni.

Niesmarowany tatuaż będzie goił się trzy razy dłużej i mogą pojawić się na nim strupy, z którymi częściowo zejdzie tatuaż. W późniejszej fazie gojenia się tatuażu może wystąpić swędzenie oraz złuszczajacy się naskórek. Jest to zupełnie normalne, natomiast nie można tatuażu drapać, ani na siłę odrywać naskórka. Przez okres około trzech, do czterech dni po zrobieniu tatuażu można, dla ochrony, oklejać go folią plastikową, ale trzeba zwrócić uwagę, by tatuaż nie znajdował sie pod folią powyżej 10 godzin, ponieważ skóra może się odparzyć. W takim wypadku należy niezwłocznie zgłosić się do tatuatora. Dla bezpieczeństwa , co jakiś czas należy zmienić folię, opłukać i posmarować tatuaż. Przebywając w domu, kiedy powierzchnia tatuażu jest bezpieczna przed wszelkiego rodzaju otarciami i zabrudzeniami, można poruszać się z odkrytym tatuażem. Tatuaż wstępnie wygląda na zagojony już po dwóch tygodniach, natomiast całkowicie goi się po upływie około miesiąca czasu. Na powierzchni w pełni zagojonego tatuażu skóra jest gładka i niebłyszcząca.